Dokarmianie zwierząt 2017/18 PDF Drukuj Email
sobota, 24 lutego 2018 17:30
W poniedziałek 19 lutego 2018 roku odbyła się wycieczka na Dębowiec, której celem było dokarmienie zwierząt w okresie zimowym oraz integracja młodzieży należącej do Szkolnego Koła Turystycznego. W imprezie tej wzięło udział 32 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 36. Dzieci zaopatrzone w karmę dla zwierząt (jabłka, sianko, marchewki, ziarno) oraz jabłuszka do zjazdów, ruszyły w stronę Dębowca. Autobusem do Kamienicy, dalej pod Dębowiec, koło toru saneczkowego, kapliczki, schroniska, dotarliśmy na miejsce. Liczne ślady zwierząt na śniegu mówiły o tym, że potrzeba dokarmienia jest wielka. W drodze powrotnej towarzyszyła nam dobra zabawa-ciepła herbatka w schronisku, zjazdy na jabłuszkach, słoneczko, zjazd kolejką krzesełkową i powrót autobusem do szkoły.
Przy torze saneczkowym
Te smakołyki zwierzęta znajdą
Na trasie
Na krzesełku

Copyright © 2020 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.