Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
Brawo Dominik!!! PDF Drukuj Email
czwartek, 06 czerwca 2019 18:25

Sukcesy piłkarskie ucznia naszej szkoły, klasy 2a sportowej, Dominika Szczerbowskiego


Dominik Szczerbowski został powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills na uroczystej inauguracji, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 2 grudnia 2018 roku. Zakwalifikował się do kadry, w swojej kategorii wiekowej, jako jeden z 18 chłopców, pokonując, aż 500 kandydatów z całego kraju. Był już na dwóch zgrupowaniach reprezentacji: w styczniu 2019 r. w Cetniewie i w maju 2019 r. w Barcelonie. Zagrał mecze sparingowe ze znanymi szkółkami piłkarskimi Barcelony i Espaniolu.
Gratulujemy Dominikowi i życzymy dalszych sukcesów!!!
 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Licznik odwiedzin

664025
DzisiajDzisiaj11
WczorajWczoraj166

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2020 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.