Brawo Dominik!!! PDF Drukuj Email
czwartek, 06 czerwca 2019 18:25

Sukcesy piłkarskie ucznia naszej szkoły, klasy 2a sportowej, Dominika Szczerbowskiego

Dominik Szczerbowski został powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills na uroczystej inauguracji, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 2 grudnia 2018 roku. Zakwalifikował się do kadry, w swojej kategorii wiekowej, jako jeden z 18 chłopców, pokonując, aż 500 kandydatów z całego kraju. Był już na dwóch zgrupowaniach reprezentacji: w styczniu 2019 r. w Cetniewie i w maju 2019 r. w Barcelonie. Zagrał mecze sparingowe ze znanymi szkółkami piłkarskimi Barcelony i Espaniolu.
Gratulujemy Dominikowi i życzymy dalszych sukcesów!!!