Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie




Osiągnięcia sportowe II semestr 2018/19 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 czerwca 2019 21:04

MISTRZOSTWA BB w pływaniu drużynowym dziewcząt

1 miejsce: Karolina Klajmon, Laura Zięba, Zuzanna Skuza,  Wiktoria Pawelczak, Angelika Drobna, Blanka Nalepa, Osak Joanna, Karolina Kochańska.

MISTRZOSTWA BB w pływaniu drużynowym chłopców.

1 miejsce Alex Szostak, Mikołaj Dybała, Maksymilian Jańczyk, Alan Zaporowski, Konrad Piznal, Kucharski Karol, Warzecha Bartek, Mędrala Adrian , Sadłowski Artur, Piechota Adam, Kukułka Hubert.

Półfinały wojewódzkie w pływaniu drużynowym dziewcząt.

1 miejsce: Laura Zięba, Zuzanna Skuza, Wiktoria Pawelczak, Angelika Drobna, Blanka Nalepa, Osak Joanna, Karolina Kochańska, Kruczek Wiktoria, Osak Aleksandra, Spisak Agata.

Półfinały wojewódzkie w pływaniu drużynowym chłopców

2 miejsce: Alex Szostak, Maksymilian Jańczyk, Konrad Piznal, Kucharski Karol, Mędrala Adrian, Piechota Adam, Kukułka Hubert, Warzecha Bartek.

Finał Wojewódzki w pływaniu drużynowym dziewcząt.

8 miejsce: Laura Zięba, Zuzanna Skuza, Wiktoria Pawelczak, Angelika Drobna, Blanka Nalepa, Osak Joanna, Karolina Kochańska, Kruczek Wiktoria, Osak Aleksandra, Spisak Agata.

Międzynarodowy Miting w Cieszynie

2 miejsce Skuza Zuzanna

2 miejsce Zaporowski Alan

3 miejsce Piechota Adam

2 miejsce Mędrala Adrian

2 miejsce Mędrala Adrian

2 miejsce Zaporowski Alan

3 miejsce Mędrala Adrian

1 miejsce Piznal Konrad

2 miejsce Skuza Zuzanna

3 miejsce Grot Karol

2 miejsce Jańczyk Maksymilian

Międzynarodowy miting pływacki w Pawłowicach

Piznal Konrad 6 medali i tytuł najlepszego zawodnika zawodów.

3 miejsce 100 grzbietowy Adamów Sylwia

1, 3, 3, 3 miejsce Drobna Angelika

1, 1, 2, 3, 3 miejsce Jańczyk Maksymilian

2, 2 miejsce Nalepa Blanka

2, 3, 3 miejsce Pawelczak Wiktoria

2, 3 miejsce Piechota Adam

1, 1, 1, 1, 1, 2 miejsce Piznal Konrad

1, 1, 2, 2 miejsce Skuza Zuzanna

3 miejsce Spisak Agata

1, 1, 2, 2, 3, 3 miejsce Szostak Alex

1, 3, 3 miejsce Zaporowski Alan

Liga Klubów Śląskich 2009

Piznal Konrad 1 i 2 miejsce

Liga Klubów Śląskich 2008

Skuza Zuzanna 3 miejsce

Ogólnopolskie drużynowe zawody dzieci 2009, 2008

Piznal Konrad 1, 2 miejsce
Agata Spisak 3 miejsce
Piechota Adam 3 miejsce

Skuza Zuzanna 3 miejsce

Czwartki Lekkoatletyczne

Skuza Zuzanna 2, 2 miejsce skok wzwyż, 600m

Zięba Laura 3 miejsce skok wzwyż

Osak Aleksandra 3 miejsce skok wzwyż

Przed nami jeszcze Mistrzostwa Bielska, Międzyszkolne zawody pływackie w Lipniku, Liga Śląska 2007, Mistrzostwa Śląska 2009, 2008, 2007.
 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Licznik odwiedzin

540087
DzisiajDzisiaj26
WczorajWczoraj174

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2019 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.