Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
Warsztaty w "Banialuce" PDF Drukuj Email
piątek, 24 maja 2019 15:54

 

 23 maja 2019 roku klasa 5b uczestniczyła w warsztatach teatralnych poprzedzonych spektaklem pt. : "Tuwim i..." w bielskim teatrze lalek "Banialuka". Przedstawienie było zupełnie nowatorską i arcyciekawą interpretacją twórczości Juliana Tuwima. Natomiast prowadzone przez panią Magdalenę Obidowską, aktorkę "Banialuki", warsztaty, pozwoliły nam samym stać się na chwilę aktorami. Dowiedzieliśmy się jak przedstawiać  emocje i jak ważna jest rola komunikacji w grupie. Przede wszystkim jednak świetnie się bawiliśmy, co widać na naszej fotorelecji:
 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Licznik odwiedzin

664014
DzisiajDzisiaj166
WczorajWczoraj199

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2020 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.