INFORMACJA DLA RODZICÓW KANDYDATÓW DO KLAS I PDF Drukuj Email
wtorek, 23 kwietnia 2019 18:00

Szanowni rodzice,

To już ostatnie dni rekrutacji.

Zapraszamy do sekretariatu naszej szkoły, który jest codziennie czynny od 7.00 do 15.30.

Zapisy do szkół obwodowych trwają do 30 kwietnia 2019 r. do godz. 15.00 pod adresem: http://bielskobiala.podstawowe.vnabor.pl.

Jeżeli rodzic/prawny opiekun chce zapisać dziecko do szkoły w obwodzie której mieszka, wystarczy, że wypełni elektroniczny formularz – ZGŁOSZENIE – dostępny na stronie naborowej, wydrukuje go i wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania złoży w sekretariacie szkoły obwodowej.

Chętnie pomożemy wypełnić formularz na miejscu w szkole! Potrzebny jest tylko pesel dziecka.