Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
Kapsuła Czasu PDF Drukuj Email
czwartek, 04 kwietnia 2019 18:37
Uczniowie pod opieką Pani Sylwii Waligóry stworzyli prace na Ogólnopolski Konkurs "Serce Kapsuły Czasu" organizowanego przez Fundację TworzyMy Kraków przedstawiające naszą miejscowość za 100 lat. Marta Zontek została zwycięzcą honorowym i uzyskała złoty certyfikat a jej praca zostanie w oryginale zamknięta w kapsule czasu. Zbigniew Pędziwiatr, Franciszek Maślana, Krzysztof Ćwikła, Magdalena Maślanka, Maja Andrzejak uzyskali srebrny certyfikat a ich prace będą zamknięte w kapsule w wersji cyfrowej. Konkurs jest elementem ogólnopolskiego projektu "Kapsuła Czasu", którego celem jest budowa rzeźby architektonicznej. Obiekt stanie w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ulicy Dolnych Młynów. Dzieła przedstawiające wizje świata przyszłości staną się wspólnym dziedzictwem, które zostaną przekazane następnym pokoleniom. Pani Sylwia Waligóra została jednym z Ambasadorów akcji Serca Kapsuły Czasu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

  

 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Licznik odwiedzin

528463
DzisiajDzisiaj204
WczorajWczoraj424

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2019 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.