PO WER - kurs językowy w Portsmouth PDF Drukuj Email
wtorek, 26 lutego 2019 21:59

W dniach 17-23 lutego 2019 roku grupa nauczycieli, z panią dyrektor Siwik na czele, uczestniczyła w zajęciach językowych w Portsmouth. Kurs ten realizowany był w ramach projektu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój "Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej". W trakcie mobilności nauczyciele korzystali z dwudziestu godzin nauki języka angielskiego oraz trzech godzin dotyczących pedagogiki specjalnej - także prowadzonych w języku angielskim przez pracowników Meridian School. Oprócz nauki sprawdzali swoje umiejętności praktycznego wykorzystania języka angielskiego w trakcie wycieczki do Chichester, Londynu czy ruin zamku Ryszarda II w Porchester. Dzięki tej mobilności nasi nauczyciele nie tylko podnieśli poziom swoich umiejętności językowych, ale także zapoznali się z kulturą i obyczajowością Anglii.

Fotorelacja z kursu językowego w Portsmouth
w Wielkiej Brytanii