Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
"Wyślij pączka do Afryki" PDF Drukuj Email
wtorek, 26 lutego 2019 19:52

Fundacja Kapucyni i Misje prowadzi akcję charytatywną "Wyślij pączka do Afryki". I Ty możesz włączyć się w tę akcję, bo masz wielkie serce, które lubi dzielić się z innymi. Zapraszamy w Tłusty Czwartek, 28 lutego 2019 roku na kiermasz pączków organizowany w naszej szkole. Datki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci w Afryce. Liczymy na Twoją otwartość i pomoc.

Więcej informacji na temat akcji:


 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości 

Licznik odwiedzin

493318
DzisiajDzisiaj322
WczorajWczoraj456

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2019 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.