Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
PO WER - kurs merytoryczny PDF Drukuj Email
czwartek, 07 lutego 2019 14:48
 

W dniu 6 lutego 2019 roku uczestnicy kursów w ramach programu PO WER -  Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej pt. "Nowoczesna szkoła-dwujęzyczna, wielokulturowa i innowacyjna" wzięli udział w szkoleniu merytorycznym przed wyjazdami na kursy językowe do miejscowości Portsmouth w Wielkiej Brytanii. Szkolenie przeprowadzone było przez panią Katarzynę Stanisz, która od wielu lat mieszka oraz pracuje w Southampton. Uczestnicy zostali zapoznani z szeregiem przydatnych informacji dotyczących miejscowości Portsmouth, a także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi życia codziennego w Wielkiej Brytanii.


 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Licznik odwiedzin

528463
DzisiajDzisiaj204
WczorajWczoraj424

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2019 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.