Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
Mobilne planetarium PDF Drukuj Email
piątek, 08 lutego 2019 14:33

8 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez pracowników Planetarium Śląskiego w Chorzowie. Zajęcia w planetarium mobilnym dotyczyły między innymi: orientacji w sferze niebieskiej, gwiazd i gwiazdozbiorów oraz Układu Słonecznego i jego składników. Na warsztatach „O niebie” uczniowie utrwalali wiedzę o elementach sfery niebieskiej i gwiazdozbiorach, aktywnie pracując z mapą obrotową nieba.


 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Licznik odwiedzin

528463
DzisiajDzisiaj204
WczorajWczoraj424

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2019 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.