Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
Czas pomyśleć o przyszłości... PDF Drukuj Email
piątek, 01 lutego 2019 17:15
1 lutego 2019 roku młodzież naszego zespołu uczestniczyli w warsztatach dziennikarskich zorganizowanych przez pracowników Dziennika Zachodniego, a konkretnie bielskieo oddziału mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza. Młodzi ludzie, zainteresowani pracą dziennikarzy, mieli okazję zapoznać się z zakresem działań niezbędnych w codziennym wykonywaniu tego trudnego zawodu. Wymaga on bowiem szczególnych predyspozycji, a także umiejętności. W najbliższym czasie nasi młodzi adepci dziennikarstwa przygotują własny materiał do publikacji w mediach. Będzie on dotyczył naszej szkoły, a konkretnie sposobu jej funkcjonowania.
 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

Licznik odwiedzin

528463
DzisiajDzisiaj204
WczorajWczoraj424

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2019 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.