Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
GŁOSIK 36 PDF Drukuj Email
piątek, 27 stycznia 2017 13:38

Głosik 36


Głównym celem zajęć dziennikarskich jest rozbudzenie w dzieciach wiary we własne możliwości, pasji twórczej, kreowania siebie i otaczającej ich rzeczywistości, ćwiczenie sprawności językowej.


Wdrażają się do aktywnego uczestnictwa w realizacji zadań wychowawczych szkoły. Kształtują swoją twórczą i poszukującą postawę. Stają się współgospodarzami szkoły, chętnie pracują na rzecz innych.

Uczą się w odpowiedzialny sposób wywiązać z powierzonych zadań.
Swoją siedzibę redakcja ma w bibliotece szkolnej, gdzie wykorzystujemy możliwość pracy w bibliotecznej pracowni multimedialnej.

W tym roku szkolnym nasz "Głosik 36" - szkolną gazetkę - tworzymy w gronie uczniów:

Oliwia Kowalska z kl. 7a, Wiktoria Gąsiorek, Emilia Szymkowiak z kl. 5b, Amelka Gąsiorek, Amelia Skwierawska, Natalka Gołyszny z kl.3c, Hania Klimek, Natalia Łukaszek i Ewelina Zmełty z kl 3f. Na zdjęciu zabrakło Hani Klimek.

Gazetkę możemy wydawać dzięki drukarce zakupionej przez Radę Rodziców SP, za co serdecznie dziękujemy - zespół redakcyjny wraz z opiekunką mgr Danutą Kwiecień.


 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Licznik odwiedzin

664017
DzisiajDzisiaj3
WczorajWczoraj166

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2020 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.