Najlepszą szkołą jest SP 36
Koncert z okazji Dnia Matki PDF Drukuj Email
środa, 16 maja 2018 13:23

Serdecznie zapraszamy uczniów SP wraz z rodzicami na Koncert z okazji Dnia Matki w dniu 24 maja 2018 roku godz. 1700 (czwartrek) na forum szkoły.

Organizatorki: mgr Iwona Słobosz, mgr Magda Wrucha, mgr Anna Veltze

Dodatkowy termin przeprowadzenia próby sprawności fizycznej PDF Drukuj Email
piątek, 11 maja 2018 10:24

Dodatkowy termin przeprowadzenia próby sprawności fizycznej

do oddziału sportowego

na rok szkolny 2018/2019

odbędzie się 18 MAJA 2018 r. o godz. 16.00,

na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 36 w ZSO im. AK

na ulicy Sterniczej 4

- od godz.15.00 rodzice mogą zgłaszać się z dzieckiem

celem dopełnienia czynności organizacyjnych:

prosimy rodziców o zabranie ze sobą dowodów osobistych,

a kandydatów do klasy sportowej prosimy o przyniesienie

stroju sportowego (koszulka, spodenki, obuwie sportowe)

- do szkoły będzie można wejść głównym wejściem

oraz bezpośrednio wejściem na segment C - sportowy (pod przewiązką).

"English is Fun" 2018 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 maja 2018 16:56

W dniu 25 kwietnia 2018 roku. Szkoła Podstawowa nr 9 po raz kolejny zaprosiła uczniów bielskich podstawówek do udziału w konkursie języka angielskiego ENGLISH IS FUN. Tegoroczna edycja została poświęcona Wielkiej Brytanii. Naszą szkołę reprezentowały 2 zespoły: Grzegorz Pałka i Antoni Polak oraz Bartosz Komarek i Marta Kubik z klasy 6c. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu historii, geografii i szeroko pojętej kultury Wielkiej Brytanii. Konkurs składał się z kilku konkurencji. Należało nie tylko rozwiązać test teoretyczny, ale także rozpoznać piosenki brytyjskich wykonawców, odgadnąć przedstawione na slajdach interesujące miejsca i postaci oraz wziąć udział w zawodach sportowych. Nasi szóstoklasiści spisali się znakomicie. Grzegorz Pałka i Antoni Polak zajęli II miejsce. Uczniów przygotowywała pani mgr Gabriela Marszałek.

GRATULUJEMY!!!

Koncert Laureatów XVIII Przeglądu Pieśni Patriotycznej diecezji Bielsko-Żywieckiej PDF Drukuj Email
piątek, 04 maja 2018 16:18

W dniu 21 kwietnia 2018 roku w Bielskim Centrum Kultury odbył się Koncert Laureatów XVIII Przeglądu Pieśni Patriotycznej diecezji Bielsko-Żywieckiej.

W koncercie piosenkę "Tylko tutaj" wykonała nasza koleżanka Wiktoria Kruczek zdobywczyni 1 miejsca, akompaniowała na fortepianie pani Aleksandra Kluz.

Swym wspaniałym występem opowiedziała piękną historię o naszej malowniczej i pełnej uroków ojczyźnie.

W tegorocznym konkursie wzięło udział ponad tysiąc czterysta uczestników z całego naszego regionu.
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło tak znakomitych osób jak:
biskup Tadeusz Rakoczy, Minister Stanisław Szwed, ks. prof. Tadeusz Borutka, senator Andrzej Kamiński, przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz wielu innych znamienitych gości, wśród których była nasza p. dyr. Zuzanna Grubka.

Koncert zakończył się występem zespołu ludowego "Bielsko" na 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

"Zaczytani" - podziękowania PDF Drukuj Email
piątek, 04 maja 2018 15:14

Droczy Rodzice oraz Uczniowie!

Serdeczne dziękuję za zaangażowanie w ogólnopolską akcję "Zaczytani".

Przypominam, iż akcja  miała na celu promocję czytelnictwa oraz edukacje społeczną. Poprzez wspólne zbieranie książek mogliśmy wesprzeć szpitale w naszym kraju, przyczyniając się do tworzenia bibliotek, warsztatów bajko oraz bajkoterapi.

Szczegółowe informacje na stronie: zaczytani.org

Dzięki Wam zebraliśmy ponad 440 książek

Dziękuję, Daria Biernat - Cudak

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Copyright © 2018 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.