Najlepszą szkołą jest SP 36
Ferie zimowe 2019 PDF Drukuj Email
sobota, 09 lutego 2019 14:58

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH FERII ZIMOWYCH!!!

Mobilne planetarium PDF Drukuj Email
piątek, 08 lutego 2019 14:33

8 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez pracowników Planetarium Śląskiego w Chorzowie. Zajęcia w planetarium mobilnym dotyczyły między innymi: orientacji w sferze niebieskiej, gwiazd i gwiazdozbiorów oraz Układu Słonecznego i jego składników. Na warsztatach „O niebie” uczniowie utrwalali wiedzę o elementach sfery niebieskiej i gwiazdozbiorach, aktywnie pracując z mapą obrotową nieba.

PO WER - kurs merytoryczny PDF Drukuj Email
czwartek, 07 lutego 2019 14:48

W dniu 6 lutego 2019 roku uczestnicy kursów w ramach programu PO WER -  Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej pt. "Nowoczesna szkoła-dwujęzyczna, wielokulturowa i innowacyjna" wzięli udział w szkoleniu merytorycznym przed wyjazdami na kursy językowe do miejscowości Portsmouth w Wielkiej Brytanii. Szkolenie przeprowadzone było przez panią Katarzynę Stanisz, która od wielu lat mieszka oraz pracuje w Southampton. Uczestnicy zostali zapoznani z szeregiem przydatnych informacji dotyczących miejscowości Portsmouth, a także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi życia codziennego w Wielkiej Brytanii.

Dyskoteka karnawałowa 2019 PDF Drukuj Email
czwartek, 07 lutego 2019 13:03

6 lutego 2019 roku odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas VI-VIII. Wszyscy świetnie się bawili :-)

LEKCJA Z NATIVE SPEAKER''EM Luty 2019 PDF Drukuj Email
środa, 06 lutego 2019 17:47

W dniu 6 lutego 2019 roku odbyła kolejna edycja warsztatów językowych z panią native speaker, Natalią Paruszewską ze szkoły językowej Speak Up. Tym razem w spotkaniu uczestniczyły klasy 3a i 4b. Na zajęciach dzieci zapoznały się ze słownictwem dotyczącym dzikich zwierząt.

Zajęcia zorganizowała nauczycielka języka angielskiego Gabriela Marszałek

Oto nasza foto relacja.