Najlepszą szkołą jest SP 36
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „POWER DANCE 2018” PDF Drukuj Email
piątek, 20 kwietnia 2018 18:58

Trudno w to uwierzyć …

15 kwietnia 2018r w Katowicach odbył się XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „POWER DANCE 2018”. Jeszcze przed występami wiedzieliśmy, że w turnieju biorą udział m.in. szkoły taneczne z Kielc, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Warszawy i wielu innych miast w Polsce. Łącznie w półfinale zaprezentowano ok. 140 choreografii z podziałem na dwa style taneczne w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii w której występowała grupa reprezentacyjna Teatru Tańca Pasja było 26 zespołów. Każdy występ oceniało 4 sędziów m.in. ALEXEY TORGUNAKOV, tancerz Teatru Bolszoj w Rosji i zwycięzca konkursu "International Dance Competition Hellas" 2007. Sędziowie oceniali technikę, choreografię i ogólny wyraz artystyczny w 9-stopniowej skali.

Do finału miały przejść tylko po 4 zespoły z każdej kategorii. Podczas ogłoszenia wyników półfinału, nie mogliśmy uwierzyć, że Teatr Tańca Pasja zakwalifikował się do finału. Na tym nie koniec - w finale Pasja z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. AK w swojej kategorii pokonała WSZYSTKIE szkoły tańca zdobywając I miejsce. W całościowym zestawieniu (bez względu na wiek i kategorie) uzyskaliśmy 105/108 pkt i przegraliśmy tylko 1 punktem ze zdobywcą Grand Prix.

XV Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Czytamy lektury" PDF Drukuj Email
środa, 18 kwietnia 2018 16:37

W dniach 10-11 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Czytamy lektury". Szczegółowe sprawozdanie znajduje się w zakładce: Konkurs "CZYTAMY LEKTURY"

BLUESKATING DLA AUTYZMU PDF Drukuj Email
piątek, 13 kwietnia 2018 14:07

Fundacja ,,Słoneczna Kraina Dzieciom" organizuje w dniu 14 kwietnia 2018 r. godz. 1600 – 1645 przejazd na rolkach w ramach przedsięwzięcia "BlueSkating dla autyzmu" z wykorzystaniem w sposób szczególny dróg miejskich. Trasa prowadzi spod centrum handlowo – rozrywkowego Gemini Park, na odcinku ul. Leszczyńska od nr 22, ul. Gen. S. Maczka, ul. Ks. J Kusia do nr 101 i z powrotem (długość 2,6 km x 2)

Głównym celem przedsięwzięcia, w ramach obchodzonego w kwietniu miesiąca autyzmu, jest zwrócenie uwagi na problemy dzieci autystycznych oraz ich najbliższych. Ma ono przybliżyć także ideę solidaryzmu i wsparcia dla osób z różnymi formami niepełnosprawności, szczególnie dzieci.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W TYM PRZEDSIĘWZIĘCIU!!!

Reset YOUng na Akademii Techniczno-Humanistycznej PDF Drukuj Email
wtorek, 10 kwietnia 2018 19:38

W dniu 10 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy 3a wzięli udział warsztatach z programowania w ramach cyklu Reset YOUng na Akademii Techniczno-Humanistycznej. Uczniowie mieli możliwość m. in. zaprogramowania robotów, które poruszały się zgodnie z ich poleceniami. Wszyscy świetnie się bawili jednocześnie ucząc się podstawowych algorytmów.

ZAPISY NA LETNIĄ PÓŁKOLONIĘ 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 17:36

Jak co roku zapraszamy wszystkie chętne dzieci na półkolonię

organizowaną przez naszą szkołę!
Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry i dwa posiłki.
W programie przewidujemy wiele atrakcji i oczywiście świetną zabawę!!!
Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 7.30 do 15.30
w okresie pierwszych dwóch tygodni wakacyjnych:
- pierwszy turnus od 25 czerwca do 29 czerwca 2018 r.,
- drugi turnus od 2 do 6 lipca 2018 r.

Zapisy przyjmowane są od 11 kwietnia 2018r. przez

mgr Annę Czernecką i mgr Agnieszkę Podobę

w świetlicy 002 i 224

Opłata za półkolonię: 150 złotych/od osoby.

Pierwsza wpłata do 15 maja, druga do 15 czerwca 2018r.

Zapisy do wyczerpania miejsc.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Copyright © 2018 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.